Kari Traa

Kari Traa

Produkty

Mona Parka

Hanorac Kari Traa Mona Parka ROYAL/DARK NAVY BLUE Hanorac Kari Traa Mona Parka LILY

Kari Traa

  • ROYAL/DARK NAVY BLUE
  • LILY

Parka într-o potrivire mai lejeră oferă libertate de mișcare și arată grozav. Materialul exterior cu o coloană de apă de 5.000 mm și aceeași respirabilitate nu va fi impermeabil sau suflat. Este izolată cu izolație sintetică.

  • Reducere 117 lei
  • Gratuit
  • Reducere 410 lei
  • Gratuit

1 169 lei 1 052 lei 1 169 lei 759 lei 935 lei cu codul “VARĂ20“ Pentru a obține prețul cu cod, introduceți codul în coș. Mergeți la detalii

Comparați

Malia Pants

Colanți Kari Traa Malia Pants SPINK/BRIGHT PINK

Kari Traa

  • SPINK/BRIGHT PINK

Jambiere funcționale realizate dintr-un amestec de materiale naturale. Lâna Merino este caldă, respirabilă și antibacteriană în mod natural, iar fibra Tencel® asigură moliciune și absorbție optimă a umezelii.

  • Reducere 140 lei
  • Gratuit

400 lei 260 lei Mergeți la detalii

Comparați

Malia HZ

Tricou cu mânecă lungă Kari Traa Malia HZ ROYAL/DARK NAVY BLUE

Kari Traa

  • ROYAL/DARK NAVY BLUE

Tricou funcțional cu fermoar 3/4 și panouri respirabile realizate dintr-un amestec de materiale naturale. Lâna Merino este caldă, respirabilă și antibacteriană în mod natural, iar fibra Tencel® asigură moliciune și absorbție optimă a umezelii.

  • Reducere 146 lei
  • Gratuit

415 lei 269 lei Mergeți la detalii

Comparați

Rose Tube

Bandă pentru gât Kari Traa Rose Tube IRIS/PASTEL LIGHT BLUE

Kari Traa

  • IRIS/PASTEL LIGHT BLUE

Încălzitor de gât Rose Tube pentru femei, cu un model norvegian delicat. Fibrele naturale vă vor ține de cald. Lâna Merino este moale și plăcută la atingere.

  • Reducere 60 lei

197 lei 137 lei Mergeți la detalii

Comparați

Rose Light LS

Tricou cu mânecă lungă Kari Traa Rose Light LS SPINK/BRIGHT PINK

Kari Traa

  • SPINK/BRIGHT PINK

Cămașa funcțională din lână Merino este călduroasă, respirabilă și plăcută la atingere. Rezistă la mirosuri și păstrează căldura chiar și atunci când este umedă. Croiala subțire vă pune în evidență curbele, există mâneci raglan și cusături flatlock confortabile.

  • Reducere 173 lei
  • Gratuit

493 lei 320 lei Mergeți la detalii

Comparați

Silje Jacket Women

Jachetă Kari Traa Silje Jacket Women BLACK/BLACK

Kari Traa

  • BLACK/BLACK

Jachetă impermeabilă ușoară pentru femei, cu glugă reglabilă, mâneci cu croială raglan și tiv elastic cu model. Are 2 buzunare cu fermoar. Jacheta este potrivită pentru activități în aer liber și ținute casual.

  • Reducere 204 lei
  • Gratuit

510 lei 306 lei Mergeți la detalii

Comparați

EMILIE DOWN VEST

Vesta Kari Traa EMILIE DOWN VEST GUM Vesta Kari Traa EMILIE DOWN VEST WAVE/BRIGHT TURQUOISE

Kari Traa

  • GUM
  • WAVE/BRIGHT TURQUOISE

Vesta izolată pentru femei de la Kari Traa vă va ține de cald în zilele reci și nu vă va limita mișcarea.

  • Reducere 264 lei
  • Gratuit
  • Reducere 264 lei
  • Gratuit

753 lei 489 lei 753 lei 489 lei Mergeți la detalii

Comparați

ROTHE VEST

Vesta Kari Traa ROTHE VEST LIGHT BROWN

Kari Traa

  • LIGHT BROWN

Vesta fleece pentru femei va face zilele mai reci mai plăcute, indiferent dacă vă decideți să le petreceți la țară sau în oraș.

  • Reducere 46 lei
  • Gratuit

452 lei 406 lei 361 lei cu codul “VARĂ20“ Pentru a obține prețul cu cod, introduceți codul în coș. Mergeți la detalii

Comparați

EMILIE DOWN SKIRT

Fuste Kari Traa EMILIE DOWN SKIRT WAVE/BRIGHT TURQUOISE

Kari Traa

  • WAVE/BRIGHT TURQUOISE

Fusta de puf pentru femei de la Kari Traa vă va ține de cald în vreme rece. Datorită fermoarelor laterale, o puteți îmbrăca cu ușurință ori de câte ori aveți nevoie.

  • Reducere 173 lei
  • Gratuit

493 lei 320 lei Mergeți la detalii

Comparați

RUTHIE MIDLAYER HZ

Pulover Kari Traa RUTHIE MIDLAYER HZ IRIS/PASTEL LIGHT BLUE

Kari Traa

  • IRIS/PASTEL LIGHT BLUE

Hanoracul pentru femei de la Kari Traa vă va ține de cald și vi se va potrivi. Croiala modernă mai lejeră în combinație cu un model interesant arată grozav.

  • Reducere 209 lei
  • Gratuit

597 lei 388 lei Mergeți la detalii

Comparați

KT Wool Sock

Șosete Kari Traa KT Wool Sock DUS

Kari Traa

  • DUS

Șosetele pentru femei de la Kari Traa vă vor oferi un confort termic plăcut și vă vor completa perfect ținuta. Pachetul conține 2 perechi.

  • Reducere 32 lei

127 lei 95 lei Mergeți la detalii

Comparați

Tafis Sock

Șosete Kari Traa Tafis Sock BLC/BLACK

Kari Traa

  • BLC/BLACK

Șosetele joase pentru femei de la Kari Traa sunt alegerea perfectă pentru ziua dvs. activă și casual. Pachetul practic conține trei perechi.

  • Reducere 19 lei

76 lei 57 lei Mergeți la detalii

Comparați

Vinst Wool Socks

Șosete Kari Traa Vinst Wool Socks SEA

Kari Traa

  • SEA

Șosetele pentru femei de la Kari Traa datorită lânii merino vă vor menține picioarele plăcut calde în zilele reci.

  • Reducere 30 lei

119 lei 89 lei Mergeți la detalii

Comparați

Johanne Sock

Șosete pentru genunchi Kari Traa Johanne Sock PASTEL LIGHT BLUE Șosete pentru genunchi Kari Traa Johanne Sock THY/THYME

Kari Traa

  • PASTEL LIGHT BLUE
  • THY/THYME

Șosetele de genunchi pentru femei de la Kari Traa vă vor oferi un confort termic plăcut și vă vor completa perfect ținuta.

  • Reducere 29 lei
  • Reducere 29 lei

114 lei 85 lei 114 lei 85 lei Mergeți la detalii

Comparați

Rose Wool Ski Socks

Șosete pentru genunchi Kari Traa Rose Wool Ski Socks IRI/PASTEL LIGHT BLUE Șosete pentru genunchi Kari Traa Rose Wool Ski Socks DARK BLUE

Kari Traa

  • IRI/PASTEL LIGHT BLUE
  • DARK BLUE

Șosetele de schi pentru femei de la Kari Traa vă vor ține de cald pe și în afara pârtiilor. Veți iubi instantaneu aspectul norvegian.

  • Reducere 30 lei
  • Reducere 30 lei

119 lei 89 lei 119 lei 89 lei Mergeți la detalii

Comparați

JULIA PARKA

Hanorac Kari Traa JULIA PARKA ROYAL/DARK NAVY BLUE

Kari Traa

  • ROYAL/DARK NAVY BLUE

Datorită izolației sale din puf, haina izolată pentru femei de la Kari Traa vă va menține perfect caldă în zilele de iarnă.

  • Reducere 128 lei
  • Gratuit

1 273 lei 1 145 lei 1 018 lei cu codul “VARĂ20“ Pentru a obține prețul cu cod, introduceți codul în coș. Mergeți la detalii

Comparați

AMALIE PARKA

Hanorac Kari Traa AMALIE PARKA BLACK

Kari Traa

  • BLACK

Parka izolată pentru femei de la Kari Traa vă va ține de cald și protejată în zilele reci. În plus, veți arăta foarte bine în croiala modernă!

  • Reducere 436 lei
  • Gratuit

1 245 lei 809 lei Mergeți la detalii

Comparați

Rose Headband

Bandă pentru cap Kari Traa Rose Headband SPINK/BRIGHT PINK Bandă pentru cap Kari Traa Rose Headband ROY/DARK NAVY BLUE Bandă pentru cap Kari Traa Rose Headband IRIS/PASTEL LIGHT BLUE

Kari Traa

  • SPINK/BRIGHT PINK
  • ROY/DARK NAVY BLUE
  • IRIS/PASTEL LIGHT BLUE

Datorită lânii Merino, bentița pentru femei Kari Traa vă va oferi o izolație confortabilă care nu vă va răci chiar și atunci când este udă. Aspectul norvegian arată grozav.

  • Reducere 18 lei
  • Reducere 53 lei
  • Reducere 53 lei

176 lei 158 lei 176 lei 123 lei 176 lei 123 lei 140 lei cu codul “VARĂ20“ Pentru a obține prețul cu cod, introduceți codul în coș. Mergeți la detalii

Comparați