Produse

3B Akatta

Șaua Rock Empire 3B Akatta azurová 522

Rock Empire

  • azurová 522

Noul 3B Akatta este un ham complet reglabil și foarte confortabil care nu vă va dezamăgi atât pe stâncă, cât și pe perete.

  • Reducere 40 lei
  • Gratuit

399 lei 359 lei Mergeți la detalii

Comparați

4B Akatta

Șaua Rock Empire 4B Akatta černá 008

Rock Empire

  • černá 008

Noul 4B Akatta este un ham complet reglabil și foarte confortabil care nu vă va dezamăgi atât pe stâncă, cât și pe perete.

  • Reducere 42 lei
  • Gratuit

420 lei 378 lei Mergeți la detalii

Comparați

Solution Women

Șaua Black Diamond Solution Women Desert Sage Șaua Black Diamond Solution Women Pewter

Black Diamond

  • Desert Sage
  • Pewter

Harnașamentul Solution este conceput în primul rând pentru alpinism sportiv și croit pentru femei.

  • Reducere 146 lei
  • Gratuit
  • Reducere 146 lei
  • Gratuit

415 lei 269 lei 415 lei 269 lei Mergeți la detalii

Comparați

AR 385 Harness Women

100%

Șaua Arcteryx AR 385 Harness Women Yukon/Amaranthus/Edziza

Arcteryx

  • Yukon/Amaranthus/Edziza

Modelul AR 385a de la Arc´teryx este un ham de alpinism pentru femei foarte versatil.

  • Gratuit

827 lei 827 lei Mergeți la detalii

Comparați

Hopi (CUH002.956)

Șaua Rock Empire Hopi (CUH002.956) modrá 007 Șaua Rock Empire Hopi (CUH002.956) Fialová

Rock Empire

  • modrá 007
  • Fialová

Fularul este special conceput pentru copii.

  • Reducere 30 lei
  • Gratuit
  • Reducere 30 lei
  • Gratuit

296 lei 266 lei 296 lei 266 lei Mergeți la detalii

Comparați

Solution Men (BD651082)

Șaua Black Diamond Solution Men (BD651082) Carbon_0003 Șaua Black Diamond Solution Men (BD651082) Astral Blue

Black Diamond

  • Carbon_0003
  • Astral Blue

Harnașament confortabil cu un design modern, care este deosebit de popular printre alpiniștii sportivi.

  • Reducere 146 lei
  • Gratuit
  • Reducere 146 lei
  • Gratuit

415 lei 269 lei 415 lei 269 lei Mergeți la detalii

Comparați

3B Slight Woman

Șaua Rock Empire 3B Slight Woman Fialová Șaua Rock Empire 3B Slight Woman Světle zelená 006 Șaua Rock Empire 3B Slight Woman modrá 007

Rock Empire

  • Fialová
  • Světle zelená 006
  • modrá 007

Scaun extrem de confortabil cu trei secțiuni de la Rock Empire, conceput special pentru femei.

  • Reducere 50 lei
  • Gratuit
  • Reducere 50 lei
  • Gratuit
  • Reducere 50 lei
  • Gratuit

492 lei 442 lei 492 lei 442 lei 492 lei 442 lei Mergeți la detalii

Comparați

3B Slight Men

Șaua Rock Empire 3B Slight Men tmavě modrá Șaua Rock Empire 3B Slight Men černá 008

Rock Empire

  • tmavě modrá
  • černá 008

Scaun extrem de confortabil cu trei secțiuni de la Rock Empire, cu picioare reglabile.

  • Reducere 154 lei
  • Reducere 154 lei

384 lei 230 lei 384 lei 230 lei Mergeți la detalii

Comparați

1B Slight

Șaua Rock Empire 1B Slight černá 008 Șaua Rock Empire 1B Slight Světle zelená 006

Rock Empire

  • černá 008
  • Světle zelená 006

Scaun de la Rock Empire, conceput pentru alpinism sportiv.

  • Reducere 67 lei
  • Gratuit
  • Reducere 45 lei
  • Gratuit

444 lei 377 lei 444 lei 399 lei Mergeți la detalii

Comparați

Super Light

Șaua Rock Empire Super Light

Rock Empire

Harnașament de alpinism de la Rock Empire dezvoltat pentru ski-touring și mișcări pe ghețar.

  • Reducere 33 lei
  • Gratuit

323 lei 290 lei Mergeți la detalii

Comparați

Lightning

Șaua Rock Empire Lightning 102

Rock Empire

  • 102

Un ham versatil de la Rock Empire cu un raport excelent între greutate și confort.

  • Reducere 52 lei
  • Gratuit

342 lei 290 lei Mergeți la detalii

Comparați

Niponino. Echipamente de calitate premium pentru outdoor activități.

  • Cea mai largă gamă, 100 % produse originale
  • Toate bunurile sunt în stoc și se vor expedia imediat.
  • Livrare gratuită la cumpărături peste 249 lei
  • 30 de zile pentru returnare.

Cele mai populare brandurile din categorie