Direct Alpine

Direct Alpine

Produkty

Cyclone Pants Lady 2.0

Pantaloni Direct Alpine Cyclone Pants Lady 2.0 black

Direct Alpine

  • black

Pantaloni impermeabili pentru femei, concepuți în principal ca strat suplimentar în cazul în care vremea se schimbă brusc. Sunt confecționați din cel mai ușor și, în același timp, cel mai respirabil material Pertex cu trei straturi de pe piață.

  • Sfatul nostru
  • Reducere 168 lei
  • Gratuit

1 120 lei 952 lei 896 lei cu codul “DIRECT“ Pentru a obține prețul cu cod, introduceți codul în coș. Mergeți la detalii

Comparați

Badile 5.0 Men

Pantaloni Direct Alpine Badile 5.0 Men black Pantaloni Direct Alpine Badile 5.0 Men anthracite

Direct Alpine

  • black
  • anthracite

Pantaloni Softshell utilizați de serviciul montan. Aceștia combină două materiale rezistente la vânt. Unul mai ușor în picioare și unul mai gros cu o proporție de cordura în zonele expuse, cum ar fi genunchii și partea din spate a pantalonilor.

  • Sfatul nostru
  • Reducere 123 lei
  • Gratuit
  • Reducere 123 lei
  • Gratuit

814 lei 691 lei 814 lei 691 lei 651 lei cu codul “DIRECT“ Pentru a obține prețul cu cod, introduceți codul în coș. 651 lei cu codul “DIRECT“ Pentru a obține prețul cu cod, introduceți codul în coș. Mergeți la detalii

Comparați

REBEL LADY 2.0

Pantaloni Direct Alpine REBEL LADY 2.0 emerald Pantaloni Direct Alpine REBEL LADY 2.0 black

Direct Alpine

  • emerald
  • black

Pantalonii funcționali pentru femei de la Direct Alpine vă oferă protecție și libertate de mișcare pe vreme rece. Pantalonii au picioare întărite, orificii de aerisire cu fermoar și plasă, precum și numeroase buzunare pentru depozitarea obiectelor mici.

  • Nou
  • Reducere 159 lei
  • Gratuit
  • Nou
  • Reducere 159 lei
  • Gratuit

1 059 lei 900 lei 1 059 lei 900 lei 847 lei cu codul “DIRECT“ Pentru a obține prețul cu cod, introduceți codul în coș. 847 lei cu codul “DIRECT“ Pentru a obține prețul cu cod, introduceți codul în coș. Mergeți la detalii

Comparați

CASCADE PLUS 3.0

Pantaloni Direct Alpine CASCADE PLUS 3.0 black Pantaloni Direct Alpine CASCADE PLUS 3.0 navy/ocean Pantaloni Direct Alpine CASCADE PLUS 3.0 navy/anthracite

Direct Alpine

  • black
  • navy/ocean
  • navy/anthracite

Pantalonii funcționali pentru bărbați de la Direct Alpine sunt alegerea perfectă pentru bărbații activi. Combinația de materiale asigură izolare, respirabilitate și elasticitate. Croiala sportivă bine gândită se potrivește perfect. Numărul generos de buzunare permite depozitarea tuturor lucrurilor necesare. Pantalonii sunt prevăzuți cu fermoare la picioare, pentru a se potrivi cu clăparii de schi.

  • Nou
  • Reducere 162 lei
  • Gratuit
  • Nou
  • Reducere 162 lei
  • Gratuit
  • Nou
  • Reducere 162 lei
  • Gratuit

1 079 lei 917 lei 1 079 lei 917 lei 1 079 lei 917 lei 863 lei cu codul “DIRECT“ Pentru a obține prețul cu cod, introduceți codul în coș. 863 lei cu codul “DIRECT“ Pentru a obține prețul cu cod, introduceți codul în coș. 863 lei cu codul “DIRECT“ Pentru a obține prețul cu cod, introduceți codul în coș. Mergeți la detalii

Comparați

Trek Men

Pantaloni Direct Alpine Trek Men navy

Direct Alpine

  • navy

Pantaloni detașabili pentru bărbați pentru orice provocare. Pantalonii sunt de construcție hibridă, combinând materialul ușor și respirabil cu panouri durabile pe genunchi și pe spatele pantalonilor. Pantaloni excelenți pentru trekking.

  • Reducere 101 lei
  • Gratuit

671 lei 570 lei 536 lei cu codul “DIRECT“ Pentru a obține prețul cu cod, introduceți codul în coș. Mergeți la detalii

Comparați

Mountainer Tech 2.0 Men

Pantaloni Direct Alpine Mountainer Tech 2.0 Men anthracite/black Pantaloni Direct Alpine Mountainer Tech 2.0 Men anthracite/navy

Direct Alpine

  • anthracite/black
  • anthracite/navy

Pantaloni bărbătești pentru activități în aer liber confecționați din țesătură elastică ușoară cu țesătură rip-stop și durabilă în zonele expuse, cum ar fi genunchii și spatele. Pantalonii sunt elastici și confortabili pentru trekking și drumeții.

  • Reducere 116 lei
  • Gratuit
  • Reducere 116 lei
  • Gratuit

773 lei 657 lei 773 lei 657 lei 618 lei cu codul “DIRECT“ Pentru a obține prețul cu cod, introduceți codul în coș. 618 lei cu codul “DIRECT“ Pentru a obține prețul cu cod, introduceți codul în coș. Mergeți la detalii

Comparați

Patrol Tech 2.0 Men

Pantaloni Direct Alpine Patrol Tech 2.0 Men anthracite/black Pantaloni Direct Alpine Patrol Tech 2.0 Men navy Pantaloni Direct Alpine Patrol Tech 2.0 Men khaki

Direct Alpine

  • anthracite/black
  • navy
  • khaki

Pantaloni de trekking pentru bărbați de la Direct Alpine care vă oferă funcționalitate și confort maxim. Pantalonii combină un material elastic respirabil cu unul mai gros pentru o rezistență sporită la abraziune în zona genunchilor și a spatelui.

  • Reducere 116 lei
  • Gratuit
  • Reducere 116 lei
  • Gratuit
  • Reducere 116 lei
  • Gratuit

773 lei 657 lei 773 lei 657 lei 773 lei 657 lei 618 lei cu codul “DIRECT“ Pentru a obține prețul cu cod, introduceți codul în coș. 618 lei cu codul “DIRECT“ Pentru a obține prețul cu cod, introduceți codul în coș. 618 lei cu codul “DIRECT“ Pentru a obține prețul cu cod, introduceți codul în coș. Mergeți la detalii

Comparați

Cyclone Pants 2.0 Men

Pantaloni Direct Alpine Cyclone Pants 2.0 Men black

Direct Alpine

  • black

Pantaloni impermeabili pentru bărbați, destinați în principal ca strat suplimentar în cazul în care vremea se schimbă brusc. Sunt confecționați din cel mai ușor și, în același timp, cel mai respirabil material Pertex cu trei straturi de pe piață.

  • Reducere 171 lei
  • Gratuit

1 140 lei 969 lei 912 lei cu codul “DIRECT“ Pentru a obține prețul cu cod, introduceți codul în coș. Mergeți la detalii

Comparați

Badile Lady 5.0

Pantaloni Direct Alpine Badile Lady 5.0 black Pantaloni Direct Alpine Badile Lady 5.0 navy

Direct Alpine

  • black
  • navy

Pantaloni Softshell utilizați de serviciul montan. Aceștia combină două materiale rezistente la vânt. Cel mai ușor este în picioare, iar cel mai gros, cu o proporție de cordura, în zonele expuse, cum ar fi genunchii și partea din spate a pantalonilor.

  • Reducere 120 lei
  • Gratuit
  • Reducere 120 lei
  • Gratuit

794 lei 674 lei 794 lei 674 lei 635 lei cu codul “DIRECT“ Pentru a obține prețul cu cod, introduceți codul în coș. 635 lei cu codul “DIRECT“ Pentru a obține prețul cu cod, introduceți codul în coș. Mergeți la detalii

Comparați

Cruise Lady 3.0 Pant

Pantaloni Direct Alpine Cruise Lady 3.0 Pant black Pantaloni Direct Alpine Cruise Lady 3.0 Pant navy

Direct Alpine

  • black
  • navy

Pantaloni tehnici ușori de la Direct Alpine pentru purtare versatilă pe tot parcursul anului.

  • Reducere 292 lei
  • Gratuit
  • Reducere 292 lei
  • Gratuit

728 lei 436 lei 728 lei 436 lei Mergeți la detalii

Comparați

Fraser 1.0 Pant Men

Pantaloni Direct Alpine Fraser 1.0 Pant Men khaki/black Pantaloni Direct Alpine Fraser 1.0 Pant Men anthracite/black

Direct Alpine

  • khaki/black
  • anthracite/black

Pantaloni pentru bărbați rafinați până la cel mai mic detaliu, cu ventilație suplimentară. Material flexibil cu ranforsare pe spate și genunchi. Partea de jos a pantalonilor întărită cu material rezistent la abraziune.

  • Reducere 385 lei
  • Gratuit
  • Reducere 385 lei
  • Gratuit

1 013 lei 628 lei 1 013 lei 628 lei Mergeți la detalii

Comparați

Cyclone Pants 1.0 Men

Pantaloni Direct Alpine Cyclone Pants 1.0 Men black

Direct Alpine

  • black

Pantaloni pentru bărbați concepuți în principal ca strat de rezervă atunci când vremea se schimbă brusc. Sunt confecționați din cel mai ușor și mai respirabil material cu trei straturi de pe piață.

  • Reducere 425 lei
  • Gratuit

1 118 lei 693 lei Mergeți la detalii

Comparați

Boki Lady 1.0

Pantaloni Direct Alpine Boki Lady 1.0 black

Direct Alpine

  • black

Pantaloni de damă funcționali, extrem de confortabili, pentru activități aerobice intense.

  • Reducere 291 lei
  • Gratuit

727 lei 436 lei Mergeți la detalii

Comparați

Mordor 1.0

Pantaloni Direct Alpine Mordor 1.0 anthracite/khaki

Direct Alpine

  • anthracite/khaki

Pantaloni de alpinism confecționați din Cordura elastic foarte rezistent la abraziune. Croială extrem de tehnică cu burduf de pas pentru mișcare nerestricționată.

  • Reducere 86 lei
  • Gratuit

572 lei 486 lei 457 lei cu codul “DIRECT“ Pentru a obține prețul cu cod, introduceți codul în coș. Mergeți la detalii

Comparați

Patrol Tech 1.0

Pantaloni Direct Alpine Patrol Tech 1.0 anthracite/black Pantaloni Direct Alpine Patrol Tech 1.0 khaki

Direct Alpine

  • anthracite/black
  • khaki

Cel mai popular model de pantaloni de trekking de la Direct Alpine, care vă oferă funcționalitate și confort maxim. Buzunarele sunt ușor accesibile chiar și cu un rucsac de șezut sau cu centura de șold.

  • Reducere 287 lei
  • Gratuit
  • Reducere 287 lei
  • Gratuit

753 lei 466 lei 753 lei 466 lei Mergeți la detalii

Comparați

Mountainer Tech 1.0

Pantaloni Direct Alpine Mountainer Tech 1.0 anthracite/black Pantaloni Direct Alpine Mountainer Tech 1.0 anthracite/navy

Direct Alpine

  • anthracite/black
  • anthracite/navy

Pantaloni bărbătești pentru activități în aer liber confecționați din țesătură elastică ușoară, cu țesătură Sorona rip-stop și durabilă în zonele expuse, cum ar fi șezutul, genunchii și interiorul picioarelor.

  • Reducere 287 lei
  • Gratuit
  • Reducere 287 lei
  • Gratuit

753 lei 466 lei 753 lei 466 lei Mergeți la detalii

Comparați